Systémy čárových kódů

PRŮMYSLOVÉ TISKÁRNY

   Naše nabídka obsahuje široké portfolio tiskáren ZEBRA. Tiskárny nejnižší třídy pro kancelářské aplikace, střední třída tiskáren pro váš sklad nebo provozovnu a nejvýkonnějšímodely pro výrobní linky a provozy. Nesmíme též opomenout odolné mobilní tiskárny určené pro aplikace mobilního tisku v terénu či speciální tiskové moduly určené pro zabudování do automatů.


     Nabízené tiskárny Zebra a pracují na principu termotisku nebo termotransferového tisku (tisku přes barvicí pásku) idálního pro potisk etiket, kartonů či jiného spotřebního materiálu čárovým kódem, grafikou či jinými údaji. V naší nabídce naleznete pouze kvalitní, odolná a spolehlivá zařízení, která představují špičku v oblasti auto ID.

 

 
 

ROBUSTNÍ BEZDRÁTOVÉ SÍTĚ

    Bezdrátové sítě jsou základem každého mobilního přístupu k informacím ať už z notebooků nebo specializovaných mobilních terminálů. Naše nabídka obsahuje komponenty Zebra, Motorola a Cisco pro výstavbu robustních WiFi sítí, a to jak pro vnitřní tak i venkovní pokrytí.

   Nedílnou součástí naší strategie je důkladné porozumění nabízeným technologiím, možnost konzultací a školení a pochopitelně také implementace Wi-Fi sítí na klíč. Zdarma provedeme analýzu, měření a vypracujeme nabídku.


 


ČTEČKY ČÁROVÝCH KÓDŮ

SKLADY 

 - Zrychlení skladových procesů

 - Eliminace prostojů

 - Snížení lidských omylů na minimum

 - Minimalizace logistických chyb

Přizpůsobení procesů zvyklostem firmy

Sledování efektivity práce

RFID technologie

 - RFID turnikety/rámy pro kontrolu - vstupy

VÝROBA

 - Automatizace výrobních procesů

 - Kontrola výrobních linek

RETAIL

 - Slevové kupóny

 - Evidence zboží

 

 

 

 

language language language language language language
Partneři
  • Partners
  • Partners
  • Partners
  • Partners
  • Partners
  • Partners
Digilive s.r.o V Humnech 1590 686 04 Kunovice Czech republic   sales@idigilive.com support@idigilive.com www.idigilive.com
+420 733 122 110
© iDigilive.com - 2014 Tvorba www stránek Machin.cz, webhosting hostservis.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím