Předvánoční setkání

1. 12. 2017
Předvánoční setkání

Dne 23.11.2017 uspořádala naše firma předvánoční seknání pro naše zákazníky a dodavatele. Tento rok byla účast veliká, což nás velmi potěšilo. 

Hosty jsme začali vítat kolem dvanácté hodiny přípitkem a obědem. Poté následoval blok prezentací, kde jsme shrnuli co se nám povedlo/nepovedlo v tomto roce a předali slovo naším partnerům z Alef Nula a Arris. Naše hosty poté čekal individuální program, který měli možnost si sami zvolit. Nabídka byla opravdu bohatá - virtuální střelnice uspokojila ty, kteří chtěli prověřit jakou mají mušku, vyjížďka na kolech (vzhledem k tomu, jaké bylo počasí) zase ty, kteří chtěli prověřit svou kondici. V nabídce byla taky kvalitní masáž, či sauna. Po těchto aktivitách následovala degustace vín ve sklípu za účasti someliéra, chytrý kvíz a poté již raut a volná zábava.

 

Děkujeme všem zúčastněným, že si na nás udělali čas a potěšili nás svou přítomností a budeme se těšit zase přístí rok!

 

Tým Digilive.

 

Postřehy z konference pořádané společností AIradio s.r.o.

7. 11. 2017
Postřehy z konference pořádané společností AIradio s.r.o.

Ve svém oboru se snažíme mít na dosah ty nejaktuálnější informace. Právě k tomu nám slouží konference a setkání.  Zde se dovídáme novinky z daného oboru, zajímavé oborové trendy a řadu dalších informací, které nám umožňují naše služby posouvat na tu nejlepší úroveň.

V termínu 2. - 4. 11. 2017 jsme měli možnost se zúčastnit jedné takové konference pořádané ve Velkých Popovicích firmou AIradio.  Tématem setkání byla problematika DMR tier 2 a 3, dále budoucnost aplikací v DMR a celkově se řešila budoucnost radiových komunikací.

Na konferenci zazněla celá řada zajímavých poznatků. Nejprve měl svou prezentaci Aleš Verner, který nás velmi výstižně uvedl do problematiky DMR sítě. Poté následovala další prezentace Pauliny Labudové ze společnosti Safe Mobile, která nás seznámila s novými produkty jejich společnosti. Novinky v oblasti radiokomunikace nám představil Yaroslav Medvedev přímo z Motorola Solutions a celá konference pak byla zakončena pořadatelem Radkem Šmokem, který nás velmi poutavě uvedl do problematiky marketingu a trendů v oboru.

Celé setkání mělo velice přátelskou a uvolněnou atmosféru, po celodenním poslechu prezentací nás čekala prohlídka místního pivovaru Kozel a večerní grilování. Děkujeme tímto organizátorům této akce a Vám zákazníkům se budeme snažit i nadále poskytovat ty nejlepší možné produkty a služby.

Motorola SL2600 V PRODEJI!!!

6. 11. 2017
Motorola SL2600 V PRODEJI!!!

SL2600

Okamžitá komunikace, profesionální vzhled, tato dvě slovní spojení označují další novinku firmy Motorola pro řadu Mototrbo, model SL2600.

S 23mm tloušťky a 190g váhy,poskytuje přenosná radiostanice MOTOTRBO SL2600 okamžitou komunikaci ve stylovém a diskrétním designu. Bezproblémově se mísí s profesionálním oblečením a umožňuje vám volně se pohybovat. Zároveň je však odolná a vyrobena tak, aby dlouho sloužila.

Model SL2600 je navržen s virtuální klávesnicí a displejem, což vám poskytuje rychlý přístup ke klíčovým funkcím radiostanice spolu s důležitými informacemi – to vše bez kompromisů ve vašem stylu. Připojte diskrétně ke sluchátkům a čidlům pomocí Bluetooth® a udržujte si elegantní vzhled.

Přístup k sítím Wi-Fi pro bezdrátovou aktualizaci softwaru. Pokud pracujete ve větší organizaci, použijte radiostanici v komunikačních systémech, které podporují jak data, tak hlas.

SL2600 je součástí našeho jednotného komunikačního řešení pro pracovní skupiny, které umožňuje zaměstnancům komunikovat okamžitě, bez hranic a s přidanou inteligencí v celé organizaci.

DISKRÉTNÍ PRODUKTIVITA

RUČNÍ RADIOSTANICE MOTOTRBO SL2600 POUŽÍVÁ VIRTUÁLNÍ KLÁVESNICI A DISPLEJ PRO KONTROLU ZAŘÍZENÍ A  ZPRÁV. PODSVÍCENÍ DISPLEJE LZE REGULOVAT PŘÍPADNĚ ZCELA VYPNOUT.

Virtuální klávesnice simuluje pocit a odezvu fyzické klávesnice, umožňuje přizpůsobit odezvu tlačítek nastavením vibraci, tónu nebo odezvu zcela vypnout. Její dvouřádkový OLED displej vám dává důležité informace na první pohled, včetně životnosti baterie, síly signálu, aktuálního kanálu a rolovacích textových zpráv.

NENARUŠÍ VÁŠ STYL

ŠTÍHLÁ, LEHKÁ A SOFISTIKOVANÁ, MOTOTRBO SL2600 JE RUČNÍ RADIOSTANICE PRO OKAMŽITOU KOMUNIKACI – BEZ OBJEMNÉHO VZHLEDU A DOJMŮ Z TRADIČNÍCH RADIOSTANIC.

S tloušťkou pouhých 23 mm se snadno schová do ruky, diskrétně jí lze nosit v kapse obleku nebo kalhot. S váhou pouhých 190 gramů, jí v ruce, ani kapse neucítíte. Můžete se pohybovat svobodně a pohodlně. Elegantní a atraktivní, model SL2600 je vhodný doplněk obleku a nenarušuje profesionální vzhled.

POUŽÍVEJTE HANDS-FREE

V KAŽDÉM POVOLÁNÍ, KDE JE DŮLEŽITÁ IMAGE, JE DŮLEŽITÉ POUŽÍVAT CHYTRÁ ŘEŠENÍ, KTERÁ NENARUŠÍ VÁŠ DOKONALÝ VZHLED.

Přenosná radiostanice MOTOTRBO SL2600 se připojuje k bezdrátovým příslušenstvím, jako jsou sluchátka Bluetooth, což vám umožní ztratit radiostanici z dohledu, ale být stále v jejím dosahu. A jak se senzory Bluetooth stávají na pracovišti běžnějšími je připravena spolupracovat s novými zařízeními a aplikacemi.

 

BEZDRÁTOVÁ AKTUALIZACE

VÁŠ TÝM BY MĚL TRÁVIT ČAS PRACÍ, NÉ SPRÁVOU RÁDIOSTANIC. S VESTAVĚNÝM WI-FI, MŮŽE BÝT RADIOSTANICE AKTUALIZOVÁNA BEZDRÁTOVĚ.

Namísto programování zařízení jednoho po druhém, mohou správci IT ušetřit drahocenný čas zasláním aktualizací do celé flotily radiostanic. Žádné další propojovací kabely. Už žádné radiostanice mimo provoz.

PŘÍPRAVENA NA VÍC

SYSTÉMY MOTOTRBO JSOU ŠKÁLOVATELNÉ, TAKŽE VAŠE SÍŤ MŮŽE RŮST S VÁMI.

Radiostanice podporuje konvenční provoz pro jednoduché radiové sítě i IP Site Connect, takže můžete propojit více lokalit do jedné sítě. Nebo využít systém Capacity Plus pro vyšší kapacitu sítě díky efektivnímu využití kanálů a spektra MOTOTRBO.

SPOJTE VÁŠ TÝM

RADIOSTANICE SPOJÍ VÁŠ PRACOVNÍ TÝM DO JEDNOTNÉ KOMUNIKAČNÍ SKUPINY

Týmová komunikace umožňuje zaměstnancům komunikovat okamžitě a bez hranic v celé organizaci. Párování radiostanic MOTOTRBO s aplikací WAVE push-to-talk a další datová řešení umožňují hladce spojit stroje, aplikace a lidi do jednotné skupiny. Pomáhá tak překlenout rozdíly a zjednodušit komunikaci, takže jsou úkoly řešeny rychleji.

Pozvánka na konferenci "Kam kráčí telekomunikační sítě"

9. 8. 2017
Pozvánka na konferenci "Kam kráčí telekomunikační sítě"

Srdečně Vás zveme na osobní setkání na našem stánku A47 dne 14.9.2017 na konferenci zaměřenou na telekomunikční sítě a IPTV

Extender VAP4300

20. 6. 2017
Extender VAP4300

Extender VAP4300

WiFi extendery rozšíří dosah vaší domácí/firemní sítě WiFi i do oblastí, kde je při využití samostatného směrovače signál slabý nebo žádný. Bezdrátový opakovač VAP4300 je navržen pro maximální výkon, přičemž umožňuje poskytovatelům služeb bezpečně poskytovat vysoce kvalitní HD videa na jakémkoliv místě v domě odběratele.

Za použití nejmodernější bezdrátové technologie včetně digitálního tvarování paprsku, tzv. beamformingu, mohou zákazníci zachovat tradiční drátovou úroveň služeb a kvality, zatímco si poskytovatelé služeb mohou užívat výhod zkrácené doby instalace a více flexibility v rámci implementace IPTV či OTT služeb.

VAP4300 umožňuje více flexibility a může být použit v mnoha ohledech. Samotný VAP4300 lze připojit k existující rezidenční bráně nebo k domácímu routeru. VAP 4300 se automaticky nakonfiguruje tak, aby sloužil jako 5GHz video access point pro domov. Zařízení, jako jsou tablety a bezdrátové set top boxy s 5GHz 802.11n / AC schopností, můžete okamžitě připojit k VAP4300 a začít přijímat služby nebo se můžete připojit k 2.4GHz 802.11n. Pro zařízení které nejsou bezdrátové, lze VAP4300 připojit pomocí ethernetového portu skrze zařízení, které klientovi umožňuje připojení.

VAP4300 obsahuje kompletní sadu funkcí pro správu, s cílem zajistit spokojenost jak zákazníků, tak poskytovatelů služeb, kterým se rapidně sníží náklady na instalaci. VAP4300 také obsahuje web-based konfiguraci a je ovládán na dálku pomocí TR-069. Při připojení ke kompatibilní rezidenční bráně je VAP4300 automaticky řízen přes rezidenční bránu jako jediný systém. Díky tomu dochází k ušetření času, který by zabraly zdlouhavé školení a lze jej snadno integrovat s již existujícími systémy určenými pro správu.

VAP4300 wireless acces point poskytuje bezproblémový příjem videa po celém domě. Celý produkt je navržen tak, aby byl cenově výhodný, velmi jednoduchý na instalaci v domácnosti či firmě a přitom stále splňoval přísné požadavky. Poskytovatelé služeb tak mohou využít VAP4300 k odlišení se od jiných poskytovatelů a také mohou snížit výsledné náklady na instalaci.

Digilive podporuje fotbal

7. 6. 2017
Digilive podporuje fotbal

 

video

Nové speciální pryskyřičné pásky AXR®EL a AXR®TX

15. 5. 2017
Nové speciální pryskyřičné pásky AXR®EL a AXR®TX

AXR®EL 

Kvalita AXR EL je určena především ke značení desek plošných spojů (PCB), které při letování a následném čištění procházejí náročnými procesy za použití ultrazvuku a velmi agresivních rozpouštědel.

AXR®TX

Kvalita AXR TX je nová speciální kvalita pro potisk textilních materiálů a vyznačuje se obzvláště vysokou odolností při praní a žehlení

 

 

 

Návštěva Exit Game

27. 4. 2017
Návštěva Exit Game

27. dubna se zúčastnil team firmy Digilive hry Exit Game v rámci svého teambuildingu. Všichni naši členové byli úspěšní a nakonec se z místností dostali.

Kamerový systém v Linaplastu

17. 2. 2017
Kamerový systém v Linaplastu

Nainstalovali jsme kamerový systém ve společnosti Linaplast s.r.o. Původní analogový kamerový systém již nestačil na požadavky moderního provozu a proto výrobu, logistiku a pohyb osob bude hlídat celkem přes dvě desítky nových kamer s vysokým rozlišením. Nároky záznamu výrobního provozu, ve kterém se kombinují nebezpečí od zranění, krádeží, znečištění, až po vandalismus, budou plnit odolné kovové kamery s varifokálními objektivy umožňující zoom, spolu s pokročilým softwarem pro analýzu záznamu. Mimo instalaci samotných kamer, bylo součástí i poměrně obtížné a nebezpečné tahání kabeláže ve výškách, které důkladně prověřilo kvalifikaci, schopnosti a odhodlání našich pracovníků. Přejeme všem ve firmě Linaplast s.r.o., aby kamerový systém sloužil zejména preventivně, ale v případě potřeby také k rychlému a jasnému objasňování událostí.

Axis Communications kupuje 2N

8. 6. 2016
Axis Communications kupuje 2N

Axis získává 2N, společnost která je jedničkou v oblasti IP interkomu. Akvizice reaguje na rostoucí trh IP video interkomu a dále posiluje nabídku možných řešení, které nabízí Axis Communications.

2N je hráčem číslo jedna na poli IP interkomu a působí také v dalších oblastech, například IP audio a IP výtahových interkomech. Společnost má dobře zavedené prodejní kanály skrze elektrikáře a instalatéry telekomu stejně jako výrobce výtahů, což může sloužit jako doplněk k současným globálním prodejním kanálům společnosti Axis. Stejně tak bude i pro společnost 2N přínosem silná pozice na trhu a R&D zdroje společnosti Axis.

“Tato akvizice podporuje naše ambice být jednou z příčin chytřejšího a bezpečnejšího světa. Existuje vzrůstající uživatelská poptávka po integrovaných řešeních včetně open standardů, které přinášejí vyšší bezpečnost. Spolu s 2N můžeme uspokojit tuto poptávku.” řiká Peter Lindström, Vice President New Business v Axis Communications.

Urychlení konvergence od analogových systémů k IP interkomu

Značka 2N zůstane zachována a společnost bude působit jako pobočka ve skupině Axis. Společné působení se bude týkat sdílení vědomostí a vzájemnou asistenci v R&D a přístupu trhu. Důležitým společným úkolem je urychlit konvergenci od analogových systémů směrem k IP interkomu a vyvinout nové příležitosti.

„Plánujeme pro vývoj a růst jak pro Axis tak pro 2N. Trh roste, a díky získání 2N můžeme pokračovat v řízení změn trhu.“ říká Peter Lindström.

 

 

zdroj: sourcesecurity.com

Vyčítání SPZ pomocí Ateasu

29. 2. 2016
Vyčítání SPZ pomocí Ateasu

Vážení obchodní přátelé,

vážíme si našich zákazníků a nasloucháme jejich požadavkům. Proto jsme v rámci jednoho projektu vytvořili testovací lab pro vyčítání SPZ. O tom, jak vypadá, se můžete přesvědčit v linku níže.

video

Technologická řešení přinášíme na trh již několik let. Budeme se těšit na spolupráci s Vámi.

Váš team Digilive.

Zebra ZD410 Direct Thermal

18. 2. 2016
Zebra ZD410 Direct Thermal

Tato tiskárna je ideální pro tisk etiket, účtenek, visaček nebo náramků. V budoucnosti plně nahradí model LP 2824 PLUS.

eshop

Nová série tiskáren Zebra ZQ500

29. 7. 2015
Nová série tiskáren Zebra ZQ500

Jedná se o odolnou a spolehlivou tiskárnu s vysokým výkonem a snadným ovládáním. Tiskárny se prodávají ve dvou velikostech:
ZQ510 – 3-palcová
ZQ520 – 4-palcová

video

Arris VIP 4302/4303W

22. 7. 2015
Arris VIP 4302/4303W

- 3x rychlejší procesor než u současných stbx

- rozšiřitelnost paměti až na 1GB

- součástí je wifi ( Optional 802.11ac 2x2 dual band Wi-Fi for high quality IPTV application )

- podpora HEVC ( VIP4303: HEVC 1080p60 8-bit, VIP4302: HEVC 1080p60 10-bit )

language language language language language language
Partneři
  • Partners
  • Partners
  • Partners
  • Partners
  • Partners
  • Partners
Digilive s.r.o V Humnech 1590 686 04 Kunovice Czech republic   sales@idigilive.com support@idigilive.com www.idigilive.com
+420 733 122 110
© iDigilive.com - 2014 Tvorba www stránek Machin.cz, webhosting hostservis.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím