Řešení

 

- fotovoltaické elektrárny - Fotovoltaika (FV) je velmi perspektivní technologií a bude hrát v energetických mixech států stále významnější roli. V Evropě by cena špičkové elektřiny z FV měla být brzy. Zatímco cena elektřiny z fotovoltaiky bude i nadále klesat, cena klasicky vyráběné elektřiny se díky omezeným zdrojům bude na cenové křivce posouvat směrem nahoru..


 

 

 


 

- Kamerové systémy - Našim zákazníkům poskytujeme řešení na míru, tak aby byly maximálně uspokojeny jejich přání - technické specifikace jako např. délka záznamu. Po instalaci rádi zaškolíme Vás, či Váš personál.

 

 
 

- Systémy čárových kódů - Jako autorizovaný Zebra reseller Vám nabízíme celou škálu čteček čárových kódů, dotykových tabletů,ale také například logistický software. Produkty mohou být součástí komplexního řešení, které pro Vás rádi připravíme.

                                                                                                                                                                                                          

 
 
 
 
- Radiokomunikace - Nabízíme Vám profesionální radiostanice Motorola včetně veškerého příslušenství. Dále smluvně zajištujeme záruční i pozáruční servis radiostanic Motorola.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
- Tiskové řešení - Elegantní tiskové řešení pro značení palet, kartónů, výrobků. Vysoká úroveň tisku, odolnost vůči otěru či povětrnostním vlivům a perfektní čitelnost čárového kódu zaručujeme použitím termotran. tiskárnou značky Zebra, která je lídrem na světě. Nechybí také kvalitní spotřební materiál.

 
- IP TV řešení

language language language language language language
Partneři
  • Partners
  • Partners
  • Partners
  • Partners
  • Partners
  • Partners
Digilive s.r.o V Humnech 1590 686 04 Kunovice Czech republic   sales@idigilive.com support@idigilive.com www.idigilive.com
+420 733 122 110
© iDigilive.com - 2014 Tvorba www stránek Machin.cz, webhosting hostservis.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím